رشد ۱۰۰ درصدی صادرات محصولات فولادی

صادرات فولاد تا پایان دی ماه امسال ۲ میلیون و ۱۴۸ هزار تن بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

رشد ۱۰۰ درصدی صادرات

صادرات فولاد تا پایان دی ماه امسال ۲ میلیون و ۱۴۸ هزار تن بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش ریچ بورس، بر اساس آمار سامانه فولادی، صادرات فولاد تا پایان دی ماه امسال ۲ میلیون و ۱۴۸ هزار تن بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد. بیشترین صادرات محصولات فولادی مربوط به میلگرد شاخه به میزان ۵۹۳ هزار تن بود که رشد ۱۹۱ درصدی داشته است.

صادرات میلگرد کلاف نیز ۵۳۹ هزار تن گزارش شده که نسبت به مشابه سال قبل رشد ۱۷۹ درصدی داشته است. همچنین در این مدت ۱۹۶ هزار تن تیرآهن از کشور صادر شده بود که ۵۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است

صادرات ورق گرم بالای ۳ میلیمتر، با اُفت ۵۳ درصدی همراه شده و به ۱۸۵ هزار تن رسیده است.

رشد قیمت شمش فولاد در بازار‌های جهانی

امروز قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد با ۴ دلار کاهش ۹۰.۲ دلار معامله شد. سنگ آهن عیار ۶۵ درصد نیز با همین میزان کاهش ۱۰۳.۲ دلار معامله شد.

شمش فولاد در چین با ۱۳ دلار افزایش ۵۲۲ دلار معامله شد. شمش روی با ۴۱ دلار کاهش ۲۶۴۶ دلار قیمت گذاری شد. زغال‌سنگ بدون تغییر ۱۸۷ دلار معامله شد.

باشگاه خبرنگاران

اشتراک گذاری:

Leave a Comment

Your email address will not be published.