علت رشد عجیب امروز بورس / هفته آینده بازار صعودی خواهیم داشت

ولید هلالات: نمادهای بزرگ بازار با وجود ارائه گزارش‌های خوب از رشد بازمانده بودند و اکنون زمان رشد آنها فرا رسیده و به نظر می‌رسد این روند طی روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد. هفته آینده بورس مثبت و پالایشی‌ها پیشتازان بازار خواهند بود.

علت-رشد-عجیب-امروز-بورس-تهران

به گزارش ریچ بورس، بورس تهران ، امروز با رشد قابل توجه شاخص، رکورد تازه‌ای را به ثبت رساند، به طوری که دو ساعت پس از شروع جریان معاملات با رشد بیش از چهار هزار واحد توانست در کانال جدید ۲۶۱ هزار واحدی قرار بگیرد.

ولید هلالات، کارشناس و تحلیلگر بازار سهام در گفتگو با تجارت‌نیوز به بررسی علت رشد عجیب شاخص می‌پردازد و می‌گوید: بازار طی روزهای گذشته روند کندی را در پیش گرفته و حتی گاها منفی نیز شده بود.

وی ادامه می‌دهد: نمادهای بزرگ بازار با وجود ارائه گزارش‌های خوب از رشد بازمانده بودند و اکنون زمان رشد آنها فرا رسیده و به نظر می‌رسد این روند طی روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد.

این کارشناس می‌افزاید: بی‌رمقی بازار و نبود خبر موثری که بتواند شاخص بورس تهران را تغییر دهد بهانه‌ای شد که بازار امروز به خبر به تعویق افتادن افزایش تعرفه بر ۳۰۰ میلیارد دلار از کالاهای چین از سوی آمریکا واکنش مثبت نشان دهد و موجبات ارتقای نماگر بورس را فراهم کند.

هلالات با اشاره به پیش‌بینی وضعیت بورس در هفته آینده می‌گوید: هفته آینده بازار مثبتی را خواهیم داشت و به نظر می‌رسد نمادهای پالایشی از جمله گروه‌های پیشتاز باشند.

منبع: تجارت نیوز

Leave a Comment

Your email address will not be published.